Zwiększyliśmy dostępność do usług medycznych w Kielcach

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że chcąc zaoferować naszym Pacjentom większą dostępność do usług medycznych, połączyliśmy siły z kieleckim centrum stomatologicznym MedikaDent, które od 18 listopada 2019 r. stało się częścią sieci Centrum Medycznego Corten Dental.


Dzięki włączeniu do Corten Dental potencjału przychodni MedikaDent, nasi Pacjenci już teraz mogą korzystać w Kielcach z pełnego wachlarza profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym: implantologia i chirurgia plastyczna dziąseł, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, protetyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza i profilaktyka, stomatologia dziecięca oraz diagnostyka obrazowa.

Korzyści, jakie odniosą dotychczasowi Pacjenci MedikaDent to m.in. swobodny dostęp do świadczeń medycznych zakresu kompleksowej stomatologii, podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki, diagnostyki, rehabilitacji, czy medycyny pracy we wszystkich oddziałach Corten Dental na terenie całej Polski. Zyskają również nowoczesne narzędzia technologiczne do zarządzania zdrowiem on-line, z których korzystają już Pacjenci Corten Dental.

Jest nam niezmiernie miło objąć opieką medyczną Pacjentów kieleckiego centrum medycznego oraz powitać w naszym zespole dotychczasowych pracowników i współpracowników MedikaDent. Jednocześnie informujemy, że od dnia od 18 listopada 2019 r. działamy wspólnie pod nazwą Centrum Medyczne Corten Dental. Pacjenci placówki o dawnej nazwie MedikaDent mogą bez przeszkód kontynuować swoje leczenie w przychodni.

Dane teleadresowe »

Skip to content