Partnerzy podwykonawcy

 1. Strona główna

Współpraca z Corten Dental

Chętnie nawiązujemy współpracę w towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz innymi centrami stomatologicznymi i przychodniami w zakresie podwykonawstwa. Osoby ubezpieczone u naszych Partnerów mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych w Centrum Stomatologicznym Corten Dental. Realizujemy także świadczenia stomatologiczne w ramach abonamentów innych centrów stomatologicznym, na podstawie indywidualnych warunków określonych w umowie.

 

 

Główni Partnerzy w ramach podwykonawstwa usług stomatologicznych

 • Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim. Pacjenci objęci opieką SIGNAL IDUNA mogą korzystać z usług Corten Dental. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta Corten Dental, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Dental lub za pomocą infolinii swojego ubezpieczyciela.

 • INTER Polska S.A. w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką INTER Polska S.A. mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Dental. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta Corten Dental, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Dental.

 • Pacjenci w ramach abonamentu medycznego Enel Med mogą w Radomiu skorzystać z usług stomatologicznych Centrum Stomatologicznego Corten Dental. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie. Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do Corten Dental tel. 22 602 07 07.

 • TU Zdrowie w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką TU Zdrowie mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Dental. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Dental, lub za pomocą infolinii swojego ubezpieczyciela.

 • Z Ogólnopolskim Centrum Medyczne św. Łukasza Corten Dental współpracuje w zakresie podwykonawstwa usług stomatologicznych. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie. Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Dental.

Skip to content