Zdrowy uśmiech przede wszystkim! – Higienizacja w cenie promocyjnej!

Zadbane zęby i piękny uśmiech z pewnością podniosą poczucie komfortu podczas odpoczynku. Skorzystaj z letniej oferty do 31 sierpnia 2023 i zyskaj imponująco czyste zęby w 45 minut!


Szybki i skuteczny sposób na piękny uśmiech latem

Latem nasze zęby są szczególnie narażone na niebezpieczne czynniki, do których możemy zaliczyć chłodne napoje oraz lody. Drastyczna zmiana temperatur osłabia szkliwo, a nawet może doprowadzić do jego popękania. Mimo, że na pierwszy rzut oka tego nie widać, mikropęknięcia mogą sprzyjać rozwojowi chorób jamy ustnej (np. próchnicy). Prawidłowa ochrona zębów to podstawa. Aby nasi Pacjenci mogli bez przeszkód cieszyć się letnim odpoczynkiem, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę na kompleksowy zabieg higienizacji 2 łuków zębowych.

Do 31 sierpnia 2023 Pacjenci mogą skorzystać we wszystkich gabinetach z profesjonalnego zabiegu usuwania kamienia oraz ochrony zębów i dziąseł w cenie:

Już od 249 zł zamiast 369 zł w wybranych gabinetach Corten Dental 

W skład pakietu wchodzi:

  • SCALING – szybko i komfortowo usuwa kamień nazębny oraz nagromadzone bakterie
  • PIASKOWANIE – nadaje blask i pomaga przywrócić zębom ich naturalny kolor
  • FLUORYZACJA – wzmacnia szkliwo i chroni zęby pozostawiając je pięknymi i błyszczącymi

Dlaczego warto wykonać higienizację?

Dla zdrowia, poczucia komfortu i większej pewności siebie! Higienizacja jest to zabieg profilaktyczny, który przede wszystkim usuwa chorobotwórcze czynniki powodujące rozwój bakterii na płytce nazębnej. Poprawia zdrowie zębów i dziąseł. Dzięki niej zęby stają się bardziej estetyczne i bielsze, ponieważ pozbywa się m.in. przebarwień po kawie i herbacie. Co więcej, daje długotrwałe poczucie odświeżenia i komfortu w jamie ustnej.

Aby utrzymać piękny i zdrowy uśmiech zabieg higienizacji powinno się wykonywać regularnie co 3-6 miesięcy.

Umów wizytę!

Skip to content