Stomatologia dla chorych na COVID-19 i z podejrzeniem zakażenia

Centrum Medyczne wprowadziło podział swoich przychodni na zdrowe, dedykowane dla osób z podejrzeniem COVID-19 oraz mobilne dla chorych. W ten sposób dostosowuje swoje działania do dzisiejszych potrzeb Pacjentów. Corten Dental jako pierwsze w województwie mazowieckim przyjmuje na leczenie stomatologiczne Pacjentów przebywających w kwarantannie i chorych na COVID-19. Aby skorzystać z pomocy stomatologicznej umów wizytę dzwoniąc pod numer tel. 226 020 995


Decyzją Wojewody Mazowieckiego i Wojewody Świętokrzyskiego Corten Dental został zakwalifikowany do realizacji świadczeń dla Pacjentów z podejrzeniem COVID-19 oraz chorych na COVID-19. Wprowadzone w Corten Dental procedury bezpieczeństwa umożliwiły obsługę i niesienie pomocy Pacjentom potencjalnie zakażonym oraz zakażonym koronawirusem,  a równocześnie cierpiącym z powodu dolegliwości stomatologicznych. Corten Dental jest w gronie szpitali jednoimiennych i aktywnie niesie pomoc Pacjentom.

W Corten Dental pomoc otrzymają wszyscy

Centrum Medyczne Corten Dental nieprzerwanie świadczy usługi stomatologiczne. Pomoc otrzymają wszyscy – Pacjenci zdrowi, z podejrzeniem zakażenia koronawirusem oraz chorzy na COVID-19. Jest to możliwe dzięki wytypowaniu przez Corten Dental swoich oddziałów do obsługi Pacjentów wyłącznie zdrowych, innych tylko do obsługi tylko zakażonych oraz tylko dla przebywających na kwarantannie. Dla Pacjentów chorych pomoc będzie udzielana w mobilnych gabinetach stomatologicznych Corten Dental – dentobusach.

#BezpiecznaPrzychodnia – projekt wdrożony przez Corten Dental

Podział placówek ze względu na profil zdrowotny Pacjenta jest kolejną inicjatywą Corten Dental, która jako pierwsza uruchomiła projekt #BezpiecznaPrzychodnia i wdrożyła niezbędne do realizacji usług procedury, by maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo zdrowotne Pacjentów i Personelu.

 

 

Ostry dyżur stomatologiczny dla chorych i z podejrzeniem na COVID-19

Aby skorzystać z pomocy stomatologicznej umów wizytę dzwoniąc pod numer tel. 226 020 995

Dla Pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem Corten Dental zapewnia pomoc doraźną w wytypowanej przychodni Corten Dental pod adresem: Warszawa ul. Roentgena 46/10, od 8:00 do 16:00 7 dni w tygodniu.

Dla osób chorych na COVID-19 opieka stomatologiczna w nagłych i pilnych przypadkach, np. ból zęba, będzie świadczona przez Corten Dental w mobilnych gabinetach stomatologicznych:

  • w woj. mazowieckim
  • w woj. świętokrzyskim

Dentobusy będą dojeżdżać do chorych Pacjentów oraz do szpitali jednoimiennych.

Zapewniamy, że do końca czasu trwania epidemii w Polsce dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Pacjentom dostęp do pomocy stomatologicznej. Mamy świadomość, że osoby ze stwierdzoną chorobą COVID-19 znajdują się w o wiele trudniejszej sytuacji, gdy dotknie ich nagły stan zapalny lub silny ból zęba. W takim wypadku nie wolno czekać, trzeba natychmiastowo udzielić pomocy. Właśnie to staramy się robić – wyjaśnia dyrektor Corten Dental Tomasz Sikora.

Wideokonsultacje z dentystami

Wszyscy zdrowi mogą korzystać z opieki stomatologicznej w przychodniach Corten Dental na dotychczasowych warunkach. Zanim jednak umówią się na wizytę i udadzą do gabinetu, zalecane jest skonsultowanie swoich dolegliwości za pomocą Wideokonsultacji z dentystą, które oferuje Corten Dental. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla zdrowych jak i chorych Pacjentów, którzy chcą zostać w domu, a ponad to, Pacjent bez wychodzenia z domu może otrzymać zalecenia, e-Receptę lub e-Zwolnienie od lekarza.

Skip to content