Corten Medic to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów medycznych, która od niemal 30 lat oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie i profilaktykę. Z komercyjnych i refundowanych przez NFZ usług Corten Medic korzystają całe rodziny, Pacjenci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje, a dostępność oddziałów medycznych wciąż się zwiększa

Corten Dental to rozwijająca się sieć, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne dzieciom i dorosłym. Specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, profilaktyce zdrowia jamy ustnej, periodontologii i endodoncji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji.

Rejestrator/-ka Medyczny/-na

Warszawa

  • Zadania:

    • bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów;
    • potwierdzenie i rozliczenie wizyt;
    • rejestrowanie Pacjentów;
    • pomóc w organizacji pracy kliniki;
    • przygotowanie dokumentacji medycznej.
  • Wymagania:

    • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;
    • komunikatywność;
    • dyspozycyjność;
    • dobra organizacja pracy;
    • zdolność pracy w zespole;
    • gotowość do pracy zmianowej;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:

    • pracę w ramach umowy zlecenia lub umowy o pracę;
    • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole;
    • elastyczne godziny pracy.

    Zapraszamy do współpracy!