Dbamy o uśmiech dzieci

Regularne wizyty dziecka w gabinecie stomatologicznym są bardzo ważne. Pomogą one nie tylko zapobiec wadom zgryzu, a przede wszystkim zapewnią właściwą ochronę zębów Twojego dziecka przed próchnicą. W Centrum Medycznym Corten Dental mamy świadomość, że leczenie dzieci wymaga specjalnego podejścia ze strony lekarza, specyficznych metod leczenia i stosowania odpowiednich materiałów. 

Bezpłatne leczenie dzieci

Opieka stomatologiczna dzieci to nie tylko leczenie, ale przede wszystkim zapobieganie problemom stomatologicznym, jakie mogą pojawiać się na każdym etapie rozwoju narządu żucia młodego człowieka. Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym:

  • zapobiegają wadom zgryzu
  • skutecznie chronią zęby Twojego dziecka przed próchnicą

W Centrum Medycznym Corten Dental oferujemy bezpłatne leczenie stomatologiczne dzieci. Realizujemy je w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Corten Dental – gabinety przyjazne dzieciom

Przyjaźnie nastawiony stomatolog z odpowiednim podejściem do dzieci, a także dobrze przystosowany gabinet to kluczowe elementy właściwego podejścia do małych Pacjentów. Naszych lekarzy podczas pracy z najmłodszymi cechuje delikatność, wyjątkowe podejście i dbałość o ich komfort. Jesteśmy ekspertami w pedodoncji. Mamy świadomość, że opieka stomatologiczna dzieci to nie tylko leczenie, ale także zapobieganie problemom, które mogą się pojawić na każdym etapie rozwoju narządu żucia młodego człowieka.

Stomatologia dziecięca w Centrum Medycznym Corten Dental to przede wszystkim:

  • nowoczesne znieczulenia dla najmłodszych
  • specjalne podejście i metody
  • kompleksowe leczenie zębów mlecznych i stałych
  • kolorowe wypełnienia
  • lekarze z doświadczeniem

Umów dziecko na wizytę

Skip to content