Ekstremalnie piękny uśmiech! Wyjątkowa oferta na lato

Zadbane zęby i piękny uśmiech sprawią, że wakacje będą jeszcze przyjemniejsze. Skorzystaj z naszej letniej oferty i zyskaj imponująco czyste i estetyczne zęby. Umów się na zabieg higienizacji. To pakiet, który składa się z sklingu, piaskowania i fluoryzacji zębów. Skorzystaj z niego do 31 sierpnia, a otrzymasz w prezencie bon rabatowy o wartości 100 zł na usługę wybielania zębów.


Szybki i skuteczny sposób na piękny uśmiech latem

Ciesz się letnim wypoczynkiem i pięknym uśmiechem jednocześnie. Skorzystaj ze specjalnej oferty cenowej na kompleksowy zabieg higienizacji dwóch łuków. Umów się na wizytę do końca sierpnia 2021 r. w jednym z gabinetów Corten Dental i zyskaj imponująco czyste zęby w jedyne 45 minut.  

Pakiet higienizacji: skaling, piaskowanie, fluoryzacja –  199 zł + bon 100 zł na wybielanie zębów


Zabieg higienizacji w trzech prostych krokach

Krok 1
SKALING

Skaling jest pierwszym etapem wykonywanym podczas zabiegu.  Szybko i komfortowo usuwa kamień nazębny i zgromadzone bakterie.

Krok 2
PIASKOWANIE

Zabieg usunie osad oraz przebarwienia, pomagając przywrócić zębom ich naturalny kolor, rozjaśniając je i dodając im blasku.

Krok 3
FLUORYZACJA

Ostatnim elementem higienizacji jest fluoryzacja.  Sprawi ona, że zęby pozostaną piękne, błyszczące i wzmocnione a szkliwo chronione.

 

Zyskaj ekstremalnie piękny uśmiech! – połącz higienizację z wybielaniem

Każdy, kto skorzysta ze specjalnej oferty na higienizację, otrzyma w prezencie bon rabatowy o wartości 100 zł, który będzie mógł wykorzystać przez kolejne 30 dni na usługę wybielania zębów w jednym z Centrów Medycznych Corten Dental.

Zabieg higienizacji działa profilaktycznie i pozwala uzyskać efekt rozjaśnienia i zdrowego wyglądu uśmiechu. Natomiast jeśli marzysz o spektakularnie śnieżnobiałych, wybielonych nawet o kilka tonów zębach, skorzystaj z profesjonalnego zabiegu wybielania (metodą nakładkową lub lampą Beyond).


Umów się na wizytę

Zadzwoń pod nr tel.
22 602 07 00

Zapisz się przez
Portal Pacjenta

Wypełnij
formularz


Kup usługę w e-Sklepie CortenStore

Już teraz możesz wykupić pakiet higienizacji w naszym nowym e-Sklepie CortenStore! Umów się i skorzystaj z niego w wybranym Centrum Medycznym.

Skip to content